Zdravý Shake

Akce říjen

  • 949Kč
  • 849KčCO JE ZDRAVÝ SHAKE?

Výživová snídaně pro harmonizaci organizmu. Unikátní možnost snídaně a doplňku stravy v jednom. Díky tomu posílíte své zdraví a ušetříte čas.

PRO KOHO JE ZDRAVÝ SHAKE VHODNÝ?

Pro vyčerpané a unavené lidi s nedostatkem energie / Pro lidi, kteří se snaží redukovat váhu /
Pro časově vytížené lidi s nesprávnou životosprávou / Pro lidi s nedobrým životním stylem

JAK MI ZDRAVÝ SHAKE POMŮŽE?

Zdravý Shake přispívá k: Harmonizaci imunitního systému / Harmonizaci střevní činnosti / Správné činnosti energetického metabolismu / Rovnováze nervového systému / Účinnosti redukčních kúr / Rovnováze metabolismu homocysteinu

JAK ZDRAVÝ SHAKE UŽÍVAT?

Nejlépe je Zdravý Shake vhodné užívat ráno na snídani. Je možné si jej vzít také sebou do práce a dát si ho na svačinu. Zdravým Shakem můžete občas nahradit i hlavní jídlo, pokud jste časově tak vytížení, že nestihnete oběd. Nemělo by to být ale pravidlem. Pokud Vás honí mlsná na sladké, pak je Zdravý Shake tím správným řešením. Můžete si do něj navíc přidat kakao, jogurt, oříšky, apod. a můžete mlsat s klidným svědomím. Více receptů a možností použití Zdravého Shaku najdete na našem FB, nebo instagramu.

SLOŽENÍ

sušené mléko, emulgátor xanthan, syrovátka, maltodextrin, aroma, inulin, colostrum, jodid draselný, sucraloza, vitaminová směs (niacin, vitamin E, kyselina pantotenová, vitamin B6, vitamin B2, vitamin B1, kyselina listová, biotin, vitamin D, vitamin B12), kyselina askorbová, beta-karoten. Alergeny jsou ve složení zvýrazněny.

colostrum logo

COLOSTRUM JE ZDROJEM CENNÝCH ŽIVIN:

imunoglobulinů, růstových faktorů, aminokyselin, minerálů a vitamínů.

JAK SI JEDNODUŠE, SNADNO A RYCHLE PŘIPRAVIT ZDRAVÝ SHAKE?


Místo mléka můžete také použít: vodu, kefír, sojové mléko, kokosové mléko, nebo rýžové mléko.

DOKONALE VYVÁŽENÉ PŮSOBENÍ 5TI HLAVNÍCH SLOŽEK:

vyvazeny komplex

Vyvážený komplex 11ti vitamínů

(C, D, E, B1, B2, B6, B12, Niacin, Biotin, Kyselina pantotenová, Kyselina listová) Přispívá k normální funkci metabolických procesů. Kyselina listová přispívá ke správné krvetvorbě a vývoji plodu a pomáhá přeměně škodlivého homocysteinu.

rozpustná vláknina

Rozpustná vláknina inulin

Rozpustnou vlákninu získáváme z kořene čekanky. Jde o polysacharid štěpící se pouze v tlustém střevě, kde působí proti střevním zánětům (prebiotikum) i nádorovým onemocněním tračníku. Stabilizuje hladinu krevního cukru, váže ve střevech žlučové kyseliny a cholesterol, a tím snižuje kyselost žaludku.

syrovátka

Syrovátka

Obsahuje vitaminy B1, B2, B3, B5, B6, B, B12, Biotin, C a E, minerály (hořčík, fosfor, vápník, draslík, sodík), bílkoviny a laktózu. Stimuluje imunitní systém a snižuje obsah triglyceridů a cholesterolu. Má antioxidační, antimikrobiální, antivirový, antikancerogenní a probiotické účinky. Podporuje syntézu svalových bílkovin a urychluje hojení zlomenin a svalů.

colostrum

Colostrum

Colostrum je mlezivo, které se získává 6 - 12 hodin po porodu od krav. Colostrum je zdrojem velmi důležitých imunoglobulínů, růstových faktorů, aminokyselin, vitamínů a minerálů. Používáme colostrum z Německa, v bio kvalitě. Naše colostrum je vyráběno šetrnou metodou lyofilizace (sušení mrazením). Obsahuje 53% IgG.

Organicky vázaný jód

Organicky vázaný jód

Forma jódu chemicky vázaného na organické látky zj. mastné kyseliny. Oproti anorganickému jódu je lépe vstřebatelnějším bez rizika předávkování. Napomáhá funkci štítné žlázy a podporuje zdravý energetický metabolizmus.

POMOCNÉ SLOŽKY Z PŘÍRODY:

sukraloza

Sukralóza

Nízkokalorické sladidlo. Prodává se pod obchodním názvem Splenda. Je vyrobeno ze sacharózy, získané z řepného cukru. Používáme ho místo syntetického aspartamu.

xanthan

Xanthan

Polysacharid přírodního původu. Vyrábí se fermentací sacharózy z řepného cukru. Přírodní zahušťovadlo a stabilizátor, který pomáhá tvořit pěnu Zdravého Shaku.

betakaroten

Beta Karoten

Významný karotenoid, provitamin vitaminu A. přírodní barvivo ve Zdravém Shaku. Absorpci betakarotenu ovlivňuje množství tuků a bílkovin, a proto se v mléce vstřebává lépe.

maltodextrin

Maltodextrin

Přírodní oligosacharid z řepného cukru, je zdrojem rychlé energie a jemně sladké chuti.

susene_mleko

Sušené mléko

Obsaženo v nízké koncentraci ke zlepšení chuti.

Výživové hodnoty Na 100g V jedné porci (10g)
Energetická hodnota 1134,00kj 113,40kj
Proteiny 19,14g 1,90g
Sacharidy 46,24g 4,60g
Tuky celkem 0,94g 0,10g
Z toho nasycené tuky 0g 0g
Z toho cukry 0g 0g
Vláknina 4g 0,4g
Sůl (Na) 0g 0g

ČASTÉ OTÁZKY

Obsahuje Zdravý Shake alergeny? Zdravý Shake nemohou lidé alergičtí na laktózu. Obsahuje tyto alergeny: syrovátku, sušené mléko, colostrum. Zdravý Shake je určen k běžné konzumaci pro širokou škálu lidí.

Je Zdravý Shake vhodný při redukční dietě? Ano. Zdravý Shake je velmi vhodný, jelikož je nízkokalorický, neobsahuje cukry a dodává energii. Díky rozpustné vláknině zasytí a také pomáhá odvádět z těla škodlivé látky, tuky a cholesterol.

Můžou Zdravý Shake užívat kojící a těhotné ženy? Zdravý Shake je zdrojem důležitých imunoglobulínů. Složení Zdravého Shaku přispívá k posílení imunity a normalizaci funkcí organismu. Při kojení může dodat živiny a potřebnou sílu. Doporučujeme konzultovat užívání s lékařem.

Jak mám Zdravý Shake užívat? Nejlépe je vhodné jej užívat ráno na snídani. Tělo si tak vstřebá do důsledku potřebné živiny a Vy se budete cítit lépe. Zdravý Shake si můžete dát i na svačinu. Nedoporučujeme užívat jej večer před spaním. Dodává energii.

Proč je Zdravý Shake odlišný od jiných běžných nápojů? Složení Zdravého Shaku je naše vlastní patentovaná receptura. Jeho odlišnost spočívá hlavně ve vyváženém složení pěti hlavních složek v kombinaci s colostrem. Díky tomu Zdravý Shake působí zároveň výživově a zároveň přispívá k harmonizaci metabolizmů a tím harmonizuje celý organizmus. Další odlišností je výroba organicky vázaného jódu, která je také patentovaná. Tělo organicky vázaný jód vstřebá 100% a nedochází k předávkování.

Pro koho je Zdravý Shake určen? Díky nenáročnosti na přípravu a díky vyváženému složení je vhodný zejména pro ty, kdo mají málo času a jsou vytížení. Dále pro každého kdo potřebuje podpořit své zdraví a zdravou výživu. Zdravý Shake je také vhodný pro sportovce před výkonem, kvůli potřebným sacharidům. Zdravý Shake je vhodný k doplnění pestré stravy při podávání vysokých výkonů. Kvůli regeneračním účinkům je vhodný pro denní užívání pro většinu populace.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý