Close

VRACÍME VÁS DO FORMY

V oblasti zdravého životního stylu působíme na trhu víc než 16 let a za tu dobu jsme nasbírali spoustu zkušeností, které vkládáme do našich produktů. Při vývoji a výrobě produktů spolupracujeme se společností FF Servis spol. s. r. o., která má za sebou víc než 30 let své historie. Je navázána na odborníky z řad výzkumu a lékařství jako např. IKEM nebo Výzkumný ústav potravinářský v Praze.

Všechny produkty které vyrábíme jsou pečlivě posuzovány a schváleny SZÚ (státním zdravotním ústavem) ČR a jsou certifikované. Dbáme pečlivě na to, aby produkty neobsahovaly žádné škodlivé látky pro lidský organizmus.

Naším cílem je pomoct lidem, kteří jsou unavení stálým shonem, stresem anebo prostě toho mají hodně a nestíhají toho pro sebe moc dělat, aby znovu nakopli svůj organizmus a získali sílu a energii začít znovu zdravě jíst a žít.  

Zjistili jsme, že největším problémem zvlášť Čechů je to, že nemají čas snídat a někdy ani přes den správně jíst. To má vliv na celkové zdraví člověka a časem se dostaví nejen únava, ale postupně i různé zdravotní problémy.

Proto jsme nakomponovali Zdravý Shake tak, aby nejen vyživoval, ale aby také působil na samo ozdravné procesy v lidském těle. Navíc je jeho příprava velmi rychlá a snadná. Praktické porce v sáčcích lze sebou vzít i do práce. 

Zdravý Shake je naprostý unikát mezi shaky a to tím, že jako jediný na trhu obsahuje COLOSTRUM.

 Díky Zdravému Shaku získáte znovu sílu a vrátíte se do své formy!

Facebook
0