O Zdravém Shaku

 

zdravy shake
 

ZDRAVÍ A ČAS: UŠETŘÍ VÁM JE ZDRAVÝ SHAKE!

 Dnešní uspěchaná doba nepřeje našemu zdraví, ale ani našemu času. Stále je ho málo. Ráno spěcháme do práce, večer z ní, mezi to se snažíme vyřídit všechno možné i nemožné. Jsme rádi, že stíháme i nějaký ten pohyb, ať už v posilovně nebo v lesíku za domem formou běhu. Co kdyby však existovala pomůcka, která vám ušetří čas a výrazně napomůže i vašemu zdraví?

 

KLÍČEM KE ZDRAVÍ A VITALITĚ Jsou KOLOSTRUM A BÍLKOVINY

Víte, co je to kolostrum? Jde o tisíce let ověřený prostředek ke zvýšení imunity vašeho těla. Už množství vědců dokázalo, že kolostrum dokáže markantním způsobem zvýšit imunitu lidského těla. A ptáte se jak? Je to zejména tím, že jde o látku, kterou savci vylučují po dobu 72 hodin po porodu (kolostrum do doplňků výživy se však získává do 12 hodin po porodu). Jejím úkolem je připravit mládě (nebo děťátko) na pohyb po světě, když vyjde z bezpečí matčina bříška.

 

CO OBSAHUJE KOLOSTRUM?

Snad všechno dobré, co jen může. :) Jsou to zejména imunoglobuliny, cytokiny, vitamíny, minerální látky, ale i mnoho dalšího. Není divu, že jde mezi lidmi o často používaný přípravek. Jenže, když chceme kvalitní kolostrum, taj je relativně drahé. Při nákladech, které většina z nás na život má, každá ušetřená koruna pomůže. Nejlepší by tedy bylo, kdyby existoval produkt, který obsahuje "z každého trošku", a zároveň by udělal dobrou službu pro naše zdraví. Produkt, který vyřeší náš čas, naše jídlo a naše zdraví v jednom.

O famózních účincích kolostra píše celý svět. Pokud si chcete přečíst konkrétní vyjádření několika studovaných odborníků, přečtěte si (v angličtině) jejich názory zde.

 

KDYŽ POTŘEBUJETE PROTEINOVÝ SHAKE ...

Je tu pro vás Zdravý Shake! Kombinaci, jakou vám představíme nyní, zatím nikdo nikdy nevyrobil (a ani nevyrobí - je to patentováno). Spojení proteinového Shaku a kolostrem přináší úlevu od nakupování dvou oddělených přípravků a zároveň úlevu pro vaše zdraví. Toto spojení vám totiž pomůže nejen v posilovně, ale i v běžném životě.

 

SLEVA

 

ZDRAVÝ SHAKE: CO DOBRÉho V NĚM NAJDETE?

Aby byl přípravek opravdu dobrý a kvalitní, musí obsahovat kvalitní součásti. Nachází se zde proto komplex vitamínů, prebiotika, ale i zmíněné kolostrum. Stává se tak ideálním společníkem pro vaše snídaně nebo svačiny. Pozor, pozor: nenajdete zde žádné rafinované cukry. Dvorním sladidlem zdravého Shaku se stala sukralóza v prášku - zdravý "oslazovač" života.

Dobré je i to, že na výběr máte dvě varianty - první, mírnější s názvem George (pro všechny, kteří si chtějí udržet pevné zdraví) a Sport (pro sportovce se zvýšeným obsahem bílkovin).

ZDROJ

 

PROČ BYSTE SI MĚLI VYBRAT ZDRAVÝ SHAKE?

Jak jsme již zmínili, jde o patentovanou technologii spojení kolostra a proteinového Shaku. Když jsou tyto dvě součásti v jednom celku, dohromady tvoří doslova harmonizační nástroj pro tělo. Kromě toho, že přispívají ke zvýšení imunity a zlepšení metabolismu, prodlouží i vaše výkonnostní tréninky.

Starají se i o normální látkovou přeměnu homocysteinu (organická sloučenina - jedna ze základních stavebních jednotek bílkovin). Tento zdravý doplněk výživy kromě toho pomáhá i rychleji odbourávat svalový odpad a zlepšuje i regeneraci svalů po výkonu.

 

JAKÝMI LÁTKAMI POMÁHÁ ZDRAVÝ SHAKE?

Vitamíny jako C, D, E a jiné, niacin, biotin, kyselina pantotenová a listová se od stvoření světa dohromady starají o správné fungování vašeho organismu. Kromě toho ve Zdravém Shaku najdete i minerály jako hořčík, fosfor, draslík a sodík, ale také množství bílkovin a laktózu. Je tu i syrovátka, která je nízkokalorická a výživná. Aminokyselina tryptofan je její součástí, působí přitom proti stresu.

 

A KDE HO KOUPIT?

Nejlepší na tom je, že Zdravý Shake máte na dosah ruky - stačí chytit do ruky váš smartphone a objednávka je již otázkou pár vteřin. Tak co, jste připraveni na dokonale funkční doplněk výživy i vy? :)

 

eshop

 

 

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.