Složení

KOMPLETNÍ SLOŽENÍ ZDRAVÉHO SHAKU GEORGE a SPORT

 ZDRAVÝ SHAKE OBSAHUJE TYTO NUTRIČNÍ HODNOTY 

 

 

slozeni_main

 Zdravý Shake George:

Sušené mléko, xanthan, syrovátka, maltodextrin, aroma, rozpustná vláknina inulin, colostrum, jodid draselný, sladidlo sucraloza, vitaminová směs (niacin, vitamin E, kyselina pantotenová, vitamin B6, vitamin B2, vitamin B1, kyselina listová, biotin, vitamin D, vitamin B12), kyselina ascorbová, beta-karoten. Alergeny: sušené mléko, syrovátka, colostrum, xanthan.

Zdravý Shake Sport:

Syrovátkový izolát, xanthan, hydrolyzovaný kolagen, aroma, vlákniny (rozpustná pšeničná vláknina, inulin), odtučněný kakaový prášek, barvivo karamel, colostrum, jód vázaný na laktogenní mikroflóře, sladidlo sucraloza, vitamínová směs, kyselina askorbová, betakaroten. Alergeny: Syrovátkový izolát, colostrum, xanthan.

 
 

Vyvážený komplex 11ti vitamínů

(C, D, E, B1, B2, B6, B12, Niacin, Biotin, Kyselina pantotenová, Kyselina listová) Přispívá k normální funkci metabolických procesů.
Kyselina listová – přispívá ke správné krvetvorbě a vývoji plodu a pomáhá přeměně škodlivého homocysteinu.

vyvazeny_komplex-green

Organicky vázaný jód

Přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, k normální tvorbě hormonů štítné žlázy a k normální činnosti štítné žlázy.

organicky_jod

 Syrovátka

Mléčné sérum vzniklé po vysrážení kaseinu (tvaroh). Obsahuje vitaminy B1, B2, B3, B5, B6, B, B12, Biotin, C a E, minerály (hořčík, fosfor, vápník, draslík, sodík), bílkoviny a laktózu. Stimuluje imunitní systém a snižuje obsah triglyceridů a cholesterolu. Syrovátka je nízkokalorická potravina, vhodná pro děti i těhotné ženy, protože nesnižuje hladinu vápníku a odvodňuje. Obzvlášť vhodná pro sportovce a starší lidi trpící úbytkem svalové hmoty. Jsou zdrojem tryptofanu – aminokyseliny působící nejen proti stresu.

syrovatka

 Rozpustná vláknina inulin

Polysacharid z kořene čekanky, štěpící se pouze v tlustém střevě. Rozpouští se ve vodě za vzniku viskózní substance, která vyvolává pocit sytosti a zpomaluje pohyb potravy v trávicí soustavě a tím umožňuje důkladnou absorbci živin.
Je sladký, ale jeho kalorická hodnota je velmi nízká.

rozpustna_vlaknina

COLOSTRUM

Kolostrum obsahuje množství vitaminů, minerálů, stopových prvků a také významné bílkoviny, růstové faktory a inhibitory proteáz. Dále obsahuje různé protilátky, laktoferrin a skupinu molekul nazývanou PRP (Proline-Rich-Polypeptides). Informace o kolostru najdete např.ve Wikipedii.

colostrum_krava

 

POMOCNÉ SLOŽKY Z PŘÍRODY:

 

Beta Karoten

Významný karotenoid – provitamin vitaminu A. přírodní barvivo ve Zdravém Shaku. Absorpci betakarotenu ovlivňuje množství tuků a bílkovin, a proto se v mléce vstřebává lépe.

betakaroten

 Maltodextrin

Přírodní oligosacharid z řepného cukru, je zdrojem rychlé energie a jemně sladké chuti.

maltodextrin

 Sušené mléko

Obsaženo v nízké koncentraci ke zlepšení chuti.

susene_mleko

  Sukralóza

Nízkokalorické sladidlo. Prodává se pod obchodním názvem Splenda. Je vyrobeno ze sacharózy, získané z řepného cukru. Používáme ho místo syntetického aspartamu.

sukraloza

 Xanthan

Polysacharid přírodního původu, vyráběn fermentací sacharózy z řepného cukru. Přírodní zahušťovadlo a stabilizátor, který pomáhá tvořit pěnu Zdravého Shaku.

xanthan

 

 

TABULKOVÝ PŘEHLED OBSAHU POTRAVINOVÝCH DOPLŇKŮ

A VÝŽIVOVÝCH HODNOT ZDRAVÉHO SHAKU GEORGE/SPORT 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.